wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت از داغ ترین مباحث روز کسب و کارهای مختلف در دنیای آنلاین است بطوری که دیجیتال مارکتینگ یا همان تبلیغات آنلاین در دنیای مجازی، امروزه تبدیل به یک دانش شده است. در این میان از پر رونق ترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ حضور در صفحه اول گوگل به ازای عبارات کلیدی مد نظر هر کسب و کار است.

میتوان گفت موتور جستجوی گوگل به عنوان پربازدید ترین وب سایت جهان با رتبه‌ی 1 الکسا پر رقابت ترین محلی است که کسب و کارها علاقه مندند در آن دیده شوند و حضور در 10 نتیجه اول آن (صفحه اول گوگل) به یک رقابت فراگیر و دشوار تبدیل شده است. بهینه سازی سایت جهت حضور در نتایج صفحه اول گوگل به سئو شهرت یافته است. سئو فرآیندی است که طی آن اقداماتی درون (SEO On Page) و بیرون وبسایت (SEO Off Page) صورت می‌پذیرد تا با جستجوی عبارات کلیدی در گوگل توسط کاربران، وب سایت شما در نتایج بهبود یافته (صفحه اول گوگل) به نمایش درآید. از این رو میتوان دریافت که سئو یا بهینه سازی سایت یک فرآیند رقابتی با سایر رقباست و میبایست بصورت ممتد و ادامه دار آنرا پیگیری نمود. به همین علت است که سئو یک پروسه‎ی زمان بر و هزینه بر است زیرا سایر رقبای شما در حال فعالیتند و شما برای جا نماندن از قافله‌ی رقابت میبایست همیشه فعالیت خود را در دنیای مجازی بروز نگهدارید.

مهم ترین موارد برای بهینه سازی سایت

موارد بسیاری لازم است تا بتوان یک وبسایت را به ازای عبارات کلیدی مشخصی وارد صفحه اول گوگل نمود، مخصوصا به ازای عبارات کلیدی پر رقابت این فعالیت بسیار بیشتر و پیچیده تر است ولی بطور کلی میبایست فعالیت های زیر را انجام داد:

سئو و بهینه سازی سایت