wait please
شکیبا باشید
صفحه اصلی آرشیو اخبار و مقالات طراحی سایت به‌روز‌رسانی و نحوه‌ طراحی سایت عامل موثر در افزایش رتبه‌ گوگل

به‌روز‌رسانی و نحوه‌ طراحی سایت عامل موثر در افزایش رتبه‌ گوگل

به‌روز‌رسانی و نحوه‌ طراحی سایت عامل موثر در افزایش رتبه‌ گوگل

مدیر پیشین بازاریابی شرکت یاهو با اشاره به اهمیت سرعت بارگذاری سایت گفت: به‌روز‌رسانی و نحوه‌ طراحی سایت در افزایش رتبه‌ی گوگل تاثیر‌گذار خواهد بود. ماروین لیائو  درباره نحوه‌ی افزایش رتبه‌ی گوگل اظهار کرد: داشتن محتوای خوب در سایت به شدت برروی رتبه سایت در گوگل تاثیر می‌گذارد. پول خرج کردن روی درگاه مورد نظر و همچنین تبلیغات در سایت‌های پرمخاطب می‌تواند در افزایش رتبه گوگل کمک کند.

مدیر پیشین بازاریابی شرکت یاهو با اشاره به اهمیت سرعت بارگذاری سایت گفت: به‌روز‌رسانی و نحوه‌ طراحی سایت در افزایش رتبه‌ی گوگل تاثیر‌گذار خواهد بود.

به گزارش ایتنا از ایسنا، ماروین لیائو  درباره نحوه‌ی افزایش رتبه‌ی گوگل اظهار کرد: داشتن محتوای خوب در سایت به شدت برروی رتبه سایت در گوگل تاثیر می‌گذارد. پول خرج کردن روی درگاه مورد نظر و همچنین تبلیغات در سایت‌های پرمخاطب می‌تواند در افزایش رتبه گوگل کمک کند. علاوه بر این وجود محتوا به زبان‌های دیگر آن هم به صورتی که یک نویسنده خوب آن را نوشته باشد می‌تواند سایت را به شهرت جهانی برساند.

به گفته او تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی هم با توجه به نوع فعالیت‌هایی که سایت انجام می‌دهد روی رتبه‌ی آن تاثیر خواهد گذاشت.

وی که ۱۱ سال مدیر ارشد بازاریابی شرکت یاهو بوده است ادامه داد: به روز‌رسانی به شدت مهم است و نحوه‌ی تغییر سایت باید به گونه‌ای باشد که سایت به راحتی بارگذاری شود. علاوه بر این جست‌وجو در سایت از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که کاربران می‌توانند به وسیله آن به راحتی به محتوای مورد نظر دست پیدا کنند. دراین بین نباید نوع طراحی و هدایت‌کردن کاربران را نسبت به محتوا فراموش کرد.

این کارشناس همچنین در پایان صحبت‌های خود در رابطه با موتورهای جست‌وجوی ایرانی گفت: ساخت و کار برروی یک موتور جست‌وجو بسیار سخت و گران است و در این زمینه باید از تکنیک‌های زیاد و محاسباتی استفاده کرد. در کنار این موضوع، موتورهای جست‌وجو بسیار هزینه بر هستند و در صورت سرمایه گذاری‌های کلان می‌توان در این زمینه پیشرفت کرد.

او ادامه داد: ما در روسیه، چک و کره جنوبی موتورهای جست‌وجوی بسیار خوبی داریم البته این موتورها ۱۰ سال است که فعالیت خود را آغاز کردند و ممکن است کمی برای شروع دیر باشد. در کل می‌توان گفت رسیدن به موفقیت در این زمینه بسیار سخت است و نیاز به پشتکار و سرمایه فراوان دارد.

منبع : ایتنا